Ugrás a tartalomra

Először győztek a piros-fehérek

Létrehozva
Asztalitenisz csapatbajnokság, férfi Extraliga, 9. forduló.
Kép
krebs-hattal.jpg
Krebs Levente (háttal) egy találkozót nyert. Fotó: magánarchívum

Tatai AC – DVTK 1–6

Tata, tornacsarnok. 
A diósgyőriek közül Cseri, Katona 2-2, Krebs és Kővári 1-1 meccsét nyerte meg. 
A DVTK gárdája a tízes mezőny kilencedik helyén áll 11 ponttal. Az utolsó az általuk most legyőzött Tatai AC, amely még nyeretlen és 9 ponttal sereghajtó. Vezet a 27 pontos Pécsi TE-PEAC Kalo MÉH csapata. 

 

 

Címkék

Ez is érdekelhet

Már lehet jelentkezni a 2026-os Miskolci Nyári Napközis Táborba
Miskolc
Már lehet jelentkezni a 2026-os Miskolci Nyári Napközis Táborba, amelyet idén is Perecesen szerveznek meg.
Pincetűz. Forrás: katasztrófavédelem
Felcsaptak a lángok egy miskolci házban
MiskolcHavaria
A Híd dűlőben kell beavatkozniuk a tűzoltóknak hétfőn.
Magyar Majorette Sportszövetség
Bajnoki címmel tértek haza a miskolci mazsorettek
MiskolcSportÉletmód
Magyar Mazsorett Bajnokságot szervezett a Magyar Majorette Sportszövetség május végén. A miskolci mazsorettek magyar bajnokok lettek.
Könnyeket csalhat a szemekbe a Herman új videója
„Mindannyian mások vagyunk” – megható videóklippel jelentkezett a Herman
MiskolcOktatásKultúraSzabadidőBulvárCelebhírek
Évről évre hagyomány, hogy videóklippel jelentkezik a miskolci Herman Ottó Gimnázium. Idén sem szakadt meg a sorozat: elkészült a „Mindannyian mások vagyunk” című produkció.