A hagyományos téli edzőtáborban sikeres elméleti és fizikai vizsgát tettek a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei játékvezetői és ellenőri csapat tagjai: Balla Levente, Császár Kristóf, Kátai Gábor, Kujbus László és Sántha Péter.
Sikeres vizsgát tettek Telkiben
Ez is érdekelhet
Kamerák mögé és mikrofonok elé is beülhettek a gyerekek az MKK médiatáborában
Hogyan készül egy televíziós tudósítás? Mi történik egy rádió stúdiójában? Milyen lehetőségeket kínál a mesterséges intelligencia a képalkotásban? Ezekre a kérdésekre is választ kaptak azok a fiatalok, akik részt vettek az MKK első médiatáborában.
Miskolc ismét a remény és a művészet városa lesz – több mint 50 programmal érkezik a 4. Ars Sacra Fesztivál
Húszéves az Ars Sacra Fesztivál Magyarországon. A IV. Miskolci Ars Sacra Fesztivál kilenc nap alatt több mint 50 programmal, mintegy 600 közreműködővel valósul meg.
Szünetelni fog a melegvíz-szolgáltatás az Avas egyes részein
Igazodva a városrész útfelújításához.
A program, amit egy focidrukker sem hagyhat ki: világbajnokság a miskolci Szinva teraszon
Itt dől el a vb! Óriáskivetítő, szurkolói programok és döntő a miskolci Szinva teraszon.