Ugrás a tartalomra

Tavaszi garázsvásár a Vörösmarty lakótelepen

Létrehozva
Tavaszi garázsvásárt rendeztek szombaton délelőtt a Vörösmarty lakótelepen, ahol három órán keresztül bárki árusíthatta megunt, de jó állapotú tárgyait.
Kép
garázsvásár Vörösmarty lakótelep Fotó: Osztie Tibor
Garázsvásár a Vörösmarty lakótelepen. Fotó: Osztie Tibor

Az eseményen széles kínálat várta az érdeklődőket: ruhák, játékok, könyvek, lakásdekorációk és kézzel készült díszek is gazdára vártak. A szervezők célja az volt, hogy a használt tárgyak új életre keljenek, miközben a lakótelep közössége is közelebb kerül egymáshoz.

A program családbarát jellegét kézműves foglalkozások is erősítették, ahol a gyerekek kreatív elfoglaltságok közül választhattak, amíg a szülők a standok között nézelődtek.

Krompák Andrásné saját készítésű horgolt tárgyakkal érkezett a vásárra.

– Horgolt kulcstartókat és díszeket készítek, ezekből hoztam néhányat, bízom benne, hogy egy kis nyugdíj-kiegészítés is lesz belőle – mondta.

Kép
garázsvásár Vörösmarty lakótelep Fotó: Osztie Tibor
Krompák Andrásné saját készítésű horgolt tárgyakkal érkezett a vásárra. Fotó: Osztie Tibor

A garázsvásár így nemcsak a környezettudatos szemléletet erősítette, hanem találkozási lehetőséget is biztosított a környékbeliek számára, bizonyítva, hogy a közösségi programoknak a lakótelepi környezetben is nagy az igénye.

Címkék

Ez is érdekelhet

Csöbör Katalin gratulált Juhász Rolandnak, de nem adja fel
Miskolc
Nem adom fel, folytatjuk, a legközelebbi választáson győzni fogunk – mondta a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje a borsodi 1-es választókerületben.
Megkezdődött a jegyzőkönyvek feldolgozása a miskolci városházán
MiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Vasárnap este 22 óra után megkezdődött a jegyzőkönyvek beérkezése a miskolci városházára, ahol a szavazókörök adatait folyamatosan dolgozzák fel. A munkát több választási szakember irányítja, miközben egymás után érkeznek a szavazókörök képviselői.
Hollósy András választás 2026 Fotó: Mocsári László
Gratulált Czipa Andrásnak, és felajánlotta a segítségét Hollósy András
Miskolc
Folytatja a munkát Miskolcért és Diósgyőrért, mondta a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje.
Nagy csatában kaptak ki a diósgyőriek. Fotó: magánarchívum
A lila-fehérek nyertek a piros-fehérek ellen
MiskolcSport
Röplabda: női NB I Liga, rájátszás, B-csoport, 6. forduló: 111 perc kellett a vendégek sikeréhez.