Ugrás a tartalomra

Jótékonysági licitet indított a Supersum alapítvány

Létrehozva
Most igazán különleges sport relikviák kerülnek kalapács alá.
Kép
A Supersum Közhasznú Alapítvány Mikulás-ünnepsége
Gyerekek a Supersum ünnepségén. Illusztráció

Dedikált mezek, válogatott relikviák és egyedi sporteszközök, többek között Fiola Attila, Berecz Zsombor, Nagy Dániel, Davide Lanzafame, Tőzsér Dániel, Molnár Gábor és Lamin Colley meze talál új gazdára, mellettük a Mezőkövesd játékosainak dedikált mezei, Szappanos Péter válogatott kapuskesztyűje, az FTC játékosok által dedikált labdák, valamint több mint 30 válogatott csapatzászló a világ minden tájáról.

A teljes bevétel a Supersum Közhasznú Alapítvány Velkey László Gyermekegészségügyi Központ Onko-Haemotológiai és Csontvelő Transzplantációs Osztály laminár boxának megvásárlását támogatja – tudtuk meg Bernasconi-Bús Katalintól, az alapítvány kuratóriumi elnökétől.

A licit a napokban kezdődött, és egészen március 31-éig tart (este 19 órakor zárják le).

A mezek, a labdák, és a kapuskesztyű licitje 30 ezer forintról indul, a csapatzászlók pedig 5 ezer forintról.

Licitálni a Supersum közösségi oldalára feltöltött képek alatt, kommentben lehet.

A licit szabályzata az alapítvány oldalán olvasható.

A Supersum újabb támogató akcióját itt is segíthetjük:

SUPERSUM KÖZHASZNÚ ALAPÍTVÁNY

K&H Bank: 10402764-50526972-78881022

Közlemény: gyermekekért

Ez is érdekelhet

Egész héten operában élhet
MiskolcKultúra
Jövő héten rendezik meg az egy héten át tartó operabarát foglalkozásokat a hagyományokhoz híven. Mikor még volt Operafesztivál, ahhoz kapcsolódott ez a maratoni programsorozat a könyvtárban.
Szünetel a tankolás a CNG kúton hétfőn koradélutánig
Miskolc
A gázszolgáltató karbantartási munkálatai miatt, június 22-én, hétfőn várhatóan 8 és 14 óra között, a közforgalmú CNG üzemanyagtöltő állomáson nem lehet majd tankolni.
Képgaléria
Javítják, amit az idő rontott
MiskolcKultúra
A különböző restaurátorok munkáját ismerhették meg a Múzeumok éjszakáján, akik regisztráltak a programra. Több családot is érdekelt volna, mint amennyien befértek az apró műhelyekbe.
Képgaléria
Termelői Nap a Városház téren
Háztáji és kézműves termékekkel hívogatott a belvárosba a Miskolci Termelői Nap
MiskolcGasztro
Őstermelők és házi manufaktúrák hozták el portékáik legjavát a júniusi Miskolci Termelői Napra az igényes vásárlóknak.