Ugrás a tartalomra

Szombaton ismét nyílt napot tart a Miskolci Állategészségügyi Telep

Létrehozva
Már a 249. alkalommal nyitja meg kapuit a Miskolci Állategészségügyi Telep, ahol újra találkozhatnak az állatbarátok szeretetre vágyó négylábúakkal.
Kép
Nyílt nap és jótékonysági fotózás az Állategészségügyi Telepen
Egy korábbi program: jótékonysági fotózás az állategészségügyi telepen. Fotók: Mocsári László

A nyílt nap szívet melengető program, amelyet május 2-án 10-től 14 óráig rendez meg a Miskolci Állategészségügyi Telep.  Az érdeklődők sétálhatnak a telep védenceivel, megsimogathatják őket, és átadhatják nekik azt a figyelmet és törődést, amely számukra a legnagyobb ajándék. Egy rövid séta vagy néhány perc közös játék hatalmas élményt jelent mind az állatok, mind a látogatók számára - tudatta szerkesztőségünkkel sajtóközleményben a telepet üzemeltető Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. 

A rendezvény egyúttal lehetőséget kínál arra is, hogy aki szeretné, elindíthassa az örökbefogadás folyamatát, és hosszú távon felelős gazdává válhasson - fejtették ki. 

A telep munkatársai örömmel fogadnak minden adományt: régi törölközőt, rongyot, edényt, fagyasztott húst, rizst, játékot, nyakörvet vagy bármely más eszközt, amely megkönnyíti a kutyák és macskák mindennapjait - részletezték. 

A nyílt napok évek óta erősítik a kapcsolatot a város lakói és a telep között, hozzájárulva ahhoz, hogy minél több állat sorsa jobbra fordulhasson - tették hozzá. 

A gazdára váró állatok fotói és adatai elérhetők a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. honlapján, valamint a Miskolci Állategészségügyi Telep Facebook-oldalán - tájékoztattak. 

Elérhetőség:
Cím: 3527 Miskolc, Fonoda u. 16.
Telefon: +36 30 339 6549
Ügyfélfogadás: hétfő – szerda – csütörtök 11:00–14:00 (kizárólag előzetes időpont-egyeztetéssel)

Ez is érdekelhet

Parkolási rend május 1-jén
Miskolc
A Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. Parkolási Ügyfélszolgálata (Széchenyi u. 20.) május 1-jén zárva tart, de online felületen a parkolóbérletek értékesítése folyamatos.
Megújuló mikromobilitás Miskolcon – új szolgáltató, kedvezőbb percdíjak és bevezető akció
Miskolc
Miskolc tovább folytatja a közösségi közlekedés hozzáférhetőségének javítását. Az április 1-gyel bevezetett tarfiaközösséget követően május 2-vel új mikromobilitási szolgáltató érkezik városunkba.
Képgaléria
Csanyik-Majális 2
Nemzedékek ikonikus helyszínén, a Majális parkban rendezik meg idén a Munka ünnepét
Miskolc
Május 1-én egész napos forgatag várja majd a családokat, baráti társaságokat. Érdemes lesz időben ott lenni a Csanyikban, délelőtt 10 órától késő estig egymást érik majd a legkülönbözőbb programok.
Úgy megijedt, hogy a pokolig szaladt
MiskolcKultúra
Három népzenész adott hangversenyt a Miskolci Galériában szerdán. A Felvidék Ház programjának különlegessége volt egyfajta zenei utazás is, magyarázatokkal, történetekkel.