Ugrás a tartalomra

Aranyeséllyel indulnak

Létrehozva
Budapesten rendezik a felnőtt atléták magyar váltó bajnokságát.
Kép
majkut_gergely_friss.png
Majkut Gergely aranyérmet vár a diósgyőri atlétáktól a felnőtt váltó országos bajnokságon. Fotó: magánarchívum

A szombati eseményről Majkut Gergely, a DVTK szakosztályvezetője és edzője érdeklődésünkre csütörtökön délben elmondta, hogy a diósgyőriek 4x200 méteres női váltója – Gál Nikolett, Lalik Petra, Boldog Boróka, Bacsa Fanni – áll rajthoz. A kvartett az erőviszonyok alapján eséllyel pályázik az aranyéremre. 
A piros-fehérek öt sportolója a jövő héten pedig egy szlovákiai nemzetközi viadalon áll majd rajthoz.

Címkék

Ez is érdekelhet

Éremeső a Népkertben
MiskolcSport
Családi sportnap: reggeltől estig tartó programot szervezett a Miskolc Népkert Volán Sportegyesület.
Képgaléria
Régiségvásár
Ismét kedvezett a kincsvadászoknak a régiségvásár
MiskolcSzabadidő
Oldschool BMX felvonulás tette emlékezetessé a júniusi Miskolci Régiségvásárt.
Képgaléria
Bükki Hegyi Maraton
Látványos csaták, nívós küzdelmek a 34. Bükki Hegyi Maratonon
MiskolcSport
A június 6-án megrendezett versenyen háromszáznál több sportember ismerkedett meg a Bükk-hegység csodálatos látványt kínáló, de cseppet sem könnyű pályájával.
Minőségre hangolt mérnök- és gazdászkultúra az egyetemen
MiskolcGazdaságOktatás
Stratégiai együttműködést kötött a Miskolci Egyetem és az ISO 9000 Fórum Egyesület.