Ugrás a tartalomra

Gyermekbirodalommá változik vasárnap a miskolci Népkert

Létrehozva
Május 31-én, vasárnap gyermekbirodalommá változik a Népkert, hogy méltó módon megünnepelhessük a legkisebbeket. Lépten-nyomon szórakoztató és vidám programok, koncertek, foglalkoztatók várják a kicsiket Gyermeknap alkalmából. A rendezvény tökéletes hétvégi kikapcsolódás ígér az egész család számára.
Preview Image
A tavalyi Gyermeknap a Népkertben. Fotó: Mocsári László képgalériája

A programkavalkád délelőtt 10 órától a Pitypalatty Concert Band élményprogramjával kezdődik, majd a Szép Bence bűvész veszi át a porondot. Ezt követően a táncé lesz a főszerep, a Diósgyőri Jazz Tánc Klub és a Ködmön Formációs Táncegyüttes jóvoltából - számolt be közleményben a miskolci Polgármesteri Hivatal sajtóosztálya. 

Ebéd után Freestyle Foci Show és BMX Flatland bemutató várja a kicsiket és kint lesznek a Kistokaji Kutyasuli növendékei is a szabadban. Különlegességekkel készül a Csiribiri Együttes és a Tűzfészek Társulat gólyalábasai is. Késő délután pedig közös mozgást ígér anyukáknak és a babáknak a Maminbaba hordozós latin fitness. A nap pedig Oszi cica interaktív gyermekműsorával és CsigaBiga Óriásbuborék Show-val zárul - sorolták. 

Kép
Gyermeknap a Népkertben, 2025. Fotó: Mocsári László
Arcfestés is volt a tavalyi Gyermeknapon. Fotó: Mocsári László

Emellett egész nap, többek között cirkuszi játszóház, aszfaltrajzverseny, slackline élményprogram, mini rollerpálya, motorszimulátor, egzotikus állatok, mászófal, óriásjenga, cornhole – célbadobós ügyességi játékok, arcfestés, kézműves foglalkozás, Pajta Játék-Tár, vidámpark, ugrálóvár, interaktív játékok, íjászat, lézerharc, buborékfoci, amerika terepsegway, gasztronómiai-, játék- és kézműves vásár várja a gyerekeket - részletezték. 

A programokon való részvétel, ingyenes - emelték ki. További részletek: ITT

Kép
Gyermeknap a Népkertben, 2025. Fotó: Mocsári László
A kicsik nagyon élvezték a színkavalkádot

Címkék

Ez is érdekelhet

Ki lehet ez a nő?
MiskolcBűnügy
Olvasóink segítségét is kérik a miskolci rendőrök az egyik helyi villamoson történt lopás elkövetőjének azonosításához.
Az űrig szól majd
MiskolcKultúra
Újabb különleges Orgona+ rendezvény várja az érdeklődőket. A világűr, a földöntúli világ és annak emberre gyakorolt hatása kerül a középpontba – szóban és zenében egyaránt.
Selyemréti Strandfürdő – javult a helyzet, de tovább erősítik a biztonságot
MiskolcSzabadidő
Június 13-án kezdődik a strandszezon, Selyemréten gőzerővel készülnek – a biztonság fokozása terén is tettek lépéseket.
Képgaléria
Bartók Gála 2025 - Miskolci Bartók Szakgimnázium
Megidézik szellemét
MiskolcKultúra
A híres magyar zeneszerzőre, Bartók Bélára emlékeznek dallamaival a róla elnevezett iskola növendékei és tanárai. A gála szerdán este 6 órától lesz a Művészetek Házában.