Ugrás a tartalomra

Útfelújítás Miskolcon: a Harsányi felüljárótól a Futó utcai csomópontig

Létrehozva
Folytatódik Miskolc belterületén a 3. számú főúton a felújítás.
Kép

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. tájékoztatása szerint szerdán folytatódik a 3. számú főút 179+310-185+045 km szelvények közötti szakaszának felújítása Miskolc belterületén.

A következő ütem a Harsányi felüljárótól a Futó utcai csomópontig tart. Ez mintegy 1617 métert jelent.

A burkolat marását mindkét oldalon a szélső sávokkal kezdik és folyamatosan haladnak a Futó utca irányába.

Pénteken pedig kezdődik az aszfaltozás is.

A burkolatmarás és aszfaltozás alatt rövid idejű, legfeljebb fél napos lezárásra lehet számítani az útkereszteződésekben és kapubejárókban. Ebben az időszakban jelzőőrös forgalomirányítás mellet zajlik a munka.

A közlekedőket arra kérik, fokozott körültekintéssel közelítsék meg a felújítással érintett útszakaszt és türelmesen kezeljék a munkavégzések miatt kialakult torlódásokat.

Indulás előtt érdemes tájékozódni az aktuális forgalmi helyzetről a Magyar Közút Nonprofit Zrt. ÚTINFORM szolgálatánál (+36-1-336-2400), illetve a www.utinform.hu weboldalon.

Címkék

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Régiségvásár
A hőség sem tartotta távol a kincsvadászokat Miskolc belvárosától
Miskolc
A rekkenő hőség ellenére ezúttal is sokan látogattak ki vasárnap a miskolci Régiségvásárra, ahol már a reggeli óráktól benépesült a belváros.
fotók: Horváth Csongor
A roma holokauszt áldozataira emlékeztek Miskolcon
MiskolcKultúra
A megemlékezés a Mindszenti templomban tartott szentmisével kezdődött, majd a résztvevők a Herman Ottó Múzeum egyik különtermében folytatták az eseményt, mivel a nagy hőség miatt idén nem az emlékműnél mondták el a beszédeket.
Hejőcsabán is áthelyeznek egy buszmegállót
Miskolc
Hétfőn reggel 8 órától – útfelújítás miatt – áthelyezésik a Hejőcsabai Gyógyszertár autóbusz-megállóhelyet mindkét irányban.
Avasi megállót helyeznek át ideiglenesen
Miskolc
Augusztus 3-án, hétfőn reggel 8 órától forgalomkorlátozás miatt az Avas kilátó leszállóhely ideiglenesen átkerül a Mendikás dűlőre (hozzávetőlegesen 30 méterrel a kanyar után) – tájékoztatta a minap.hu-t az MVK Zrt.