Ugrás a tartalomra

Három fiatal a Maciknál folytatja

Létrehozva
Jégkorong: továbbra is a DVTK Jegesmedvéknél játszik majd Czecze Hunor, Szabóki Zénó és Trajcsik Dávid.
Kép
Czecze Hunor, Szabóki Zénó és Trajcsik Dávid (balról jobbra). Fotó: DVTK
Czecze Hunor, Szabóki Zénó és Trajcsik Dávid (balról jobbra). Fotó: DVTK

A három fiatal játékos az előző szezon során már számos mérkőzésen jégre lépett, a következő idényben pedig várhatóan még nagyobb szerephez juthat a felnőtt együttesben.

A Macik már szerződéssel rendelkező játékosai a 2026/2027-es Erste liga szezonra: Praták Dávid, Tóth Gergő, Vokla Roland, Tóth Károly Balázs, Szirányi Bence, Kinloch Varga Noah, Lövei Dávid, Szalay Boldizsár, Csíki Hunor, Jason Pineo, Mirko Dujmic, Czecze Hunor, Szabóki Zénó, Trajcsik Dávid.

Ez is érdekelhet

"Miskolcon nem nyithat újra a cementgyár"
MiskolcGazdaságKörnyezet
Polgármesterként minden törvényes eszközzel fel fogok lépni azért, hogy ne nyíthasson újra a cementgyár. Ebből nem engedek - jelentette ki a közösségi oldalára írt bejegyzésében Tóth-Szántai József, Miskolc polgármestere.
Több ezer miskolcit ért el az italoskarton-kampány első szakasza
MiskolcKörnyezet
Sikeresen lezárult az Italos Karton Egyesülés (IKSZ) és a MiReHu Nonprofit Kft. együttműködésében megvalósuló miskolci szemléletformáló kampány első szakasza.
Nem csak az eső miatt árasztotta el víz a Búza teret (frissítve!)
Miskolc
Csőtörés történt a forgalmas útszakaszon csütörtök délután.
Képgaléria
Útfelújítás az Avason
Avasi útfelújítás – van, ahol már a második sávot is újraaszfaltozták
Miskolc
Nagy volt a mozgás csütörtökön az Avasi Gimnázium környékén, dolgoznak a munkagépek, új aszfaltréteget kap a forgalmas útszakasz. A Mendikás dűlő tetején rendészek tájékoztatják az autósokat.