Ugrás a tartalomra

Szünetelni fog a melegvíz-szolgáltatás az Avas egyes részein

Létrehozva
Igazodva a városrész útfelújításához.
Kép
Illusztráció

A MIHŐ Kft. ütemezett távhővezeték-rekonstrukciót végez a Pattantyús utcában, ennek következtében szünetelni fog a használati melegvíz-szolgáltatás bizonyos épületekben – tájékoztatta a minap.hu-t a szolgáltató csütörtökön.

Július 18-án, szombaton reggel 8 órától előreláthatólag július 19-én, vasárnap este 20 óráig tart a szünet az alábbi épületekben:

  • Leszih Andor utca 8, 14, 17, 19, 21, 23, 25, 27 és 29. szám
  • Klapka György utca 52-54-56-58. szám
  • Pattantyús utca 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 és 15. szám.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Nálunk járt az MKK médiatábora
Kamerák mögé és mikrofonok elé is beülhettek a gyerekek az MKK médiatáborában
MiskolcOktatásSzabadidő
Hogyan készül egy televíziós tudósítás? Mi történik egy rádió stúdiójában? Milyen lehetőségeket kínál a mesterséges intelligencia a képalkotásban? Ezekre a kérdésekre is választ kaptak azok a fiatalok, akik részt vettek az MKK első médiatáborában.
IV. Miskolci Ars Sacra Fesztivál Fotó: Horváth Csongor
Miskolc ismét a remény és a művészet városa lesz – több mint 50 programmal érkezik a 4. Ars Sacra Fesztivál
MiskolcKultúra
Húszéves az Ars Sacra Fesztivál Magyarországon. A IV. Miskolci Ars Sacra Fesztivál kilenc nap alatt több mint 50 programmal, mintegy 600 közreműködővel valósul meg.
Képgaléria
Gyertyafényes zongoraest a Szent István téren
Gyertyafényes zongoraest Miskolc szívében
MiskolcVilágKultúraSzabadidő
A világ legrangosabb koncerttermeiből és nemzetközi fesztiváljairól érkezett sztárfellépő Miskolcra.
Útfelújítás az Avason
A Pattantyús és a Szeder utcában is dolgoznak
Miskolc
Közlekedési információk Miskolcról csütörtök reggel.