DVTK

2019. április 24. szerda 10:05
A bajnoki elődöntő harmadik összecsapásán az Aluinvent DVTK esélyt sem adott a CMB Cargo-Uni Győr csapatának, és végig vezetve, magabiztosan, 75-61 arányú győzelemmel négy év után jutott újra a bajnoki fináléba. A döntő első mérkőzését pénteken este 8-tól rendezik Sopronban.
2019. április 20. szombat 19:48
Az OTP Bank Liga 29. fordulójában hazai pályán játszott a DVTK a Paks ellen.
2019. április 20. szombat 16:58
A Jet-Sol Liga 18. fordulójában az Astra vendége volt a DVTK női labdarúgócsapata szombaton kora délután. A piros-fehérek Biljana Bradić, Bianca Sandu és Hanna Barker találatainak köszönhetően háromgólos győzelmet arattak.
2019. április 20. szombat 09:38
A DVTK labdarúgócsapata a Paksot fogadja az OTP Bank Liga 29. fordulójában, a találkozó szombat délután 5 órakor kezdődik.
2019. április 18. csütörtök 11:47
Egy szezon után távozik a DVTK Jegesmedvék csapatától Glen Hanlon, miután a kanadai szakember jelezte, hogy nem tudja vállalni a folytatást.
2019. április 13. szombat 19:48
Az OTP Bank Liga 28. fordulójában Kisvárdán játszott a DVTK. Az első félidőben a taktikusan játszó DVTK Lucas öngóljával megszerezte a vezetést. A második játékrészben a DVTK többször is lezárhatta volna a mérkőzést, végül egy kipattanót követő átlövéssel egyenlítettek a hazaiak.
2019. április 12. péntek 22:51
A DVTK labdarúgócsapata Kisvárdára látogat az OTP Bank Liga 28. fordulójában szombaton.
2019. április 11. csütörtök 22:54
Az ünnepélyes bejelentésre sajtótájékoztató keretében került sor csütörtökön délelőtt a miskolci City Hotelben. Az eseményen Sántha Gergely, a DVTK elnöke öt új sportág csatlakozását is bejelentette.
2019. április 08. hétfő 10:00
A Penta Gödöllői RC gárdáját fogadta a DVTK FUX a Női Röplabda NB I. kvalifikáló körének 5. fordulójában, és drámai küzdelemben, döntő szettben végül alul maradt ellenfelével szemben.
2019. április 07. vasárnap 08:04
Budapesten folytatta a rájátszás küzdelmeit az Aluinvent DVTK csapata. Az NKE-FCSM Csata elleni negyeddöntő második mérkőzésén a végig nagyon lelkesen és koncentráltan játszó piros-fehérek magabiztos, 69-49 arányú győzelmet arattak a Ludovika Arénában. Folytatás szombaton Miskolcon, ahol immár az elődöntőben a Győr vagy a Szekszárd együttese lesz az ellenfél.