Ugrás a tartalomra

„Hat döntő mérkőzés következik”

Létrehozva
A DVTK labdarúgócsapata Kisvárdára látogat az OTP Bank Liga 28. fordulójában szombaton.

Fernando Fernández úgy fogalmazott: hat mérkőzésük van még hátra, úgy tekint erre, mint hat döntőre, amelyek közül most jön az első.

– A Kisvárda jó előjelekkel várhatja a mérkőzést, hiszen legutóbb győzni tudott, ellenben a mi három legutóbbi fordulónk nem sikerült úgy, ahogyan szerettük volna. Kemény és jó meccsre számítok, de ami számomra a legfontosabb, hogy úgy érzem, a csapat készen áll arra, hogy minden tekintetben felvegye a versenyt a hazaiakkal. A játékosok ebben az évben már többször bizonyították, hogy ha mindenki kellően koncentrál, és száz százalékot ad ki magából, akkor bárhol, bárki ellen eredményesek lehetnek – húzta alá.

Ez is érdekelhet

Szalay Boldizsár a Maciknál marad
SportMiskolc
A soron következő szezonban is a piros-fehéreknél szerepel a védő.
Három meccs, harmadik helyezés
SportMiskolcVilág
Miskolci-diósgyőri bronzérem született az egyetemi birkózó világbajnokságon.
Példát mutatnak a gyerekeknek
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Átvették díjaikat Az év kedvenc vármegyei tesitanárai.
A kilencedik fesztivál következik
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Június 14-én, vasárnap tartják a Lions Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei 3x3-as bajnokságot.