A szombati zárónap második találkozóján a dán együttes 4-0-ra felülmúlta a norvégokat a káposztásmegyeri Vasas Jégcentrumban, ezzel biztossá vált, hogy az első helyen álló magyarokat csak esti ellenfelük, az osztrák csapat előzheti meg.
Világelitbe jutott a magyar válogatott
Létrehozva
A magyar női jégkorong-válogatott története során először kiharcolta a világelitbe jutást, miután esti mérkőzésének eredményétől függetlenül az első kettő között zárja a budapesti divízió I/A világbajnokságot.
Ez is érdekelhet
Már a Kékszalagra melegítettek
Vitorlázás: 58. Mihálkovics Kupa-Sungrow Nagydíj, Balatonföldvár.
A diákok szervezik a programokat
Az utolsó tanítási hét zajlik az oktatási intézményekben és az Aktív Iskolákban erre időszakra került a Tanulói Csapat Hete.
Bronzérmes a Diósgyőri Gimnázium
Kosárlabda: diákolimpia, IV. korcsoportos országos döntő, Hódmezővásárhely.
Németországban, majd Dániában versenyez
Atlétika: két jelentős viadal vár a diósgyőriek gátfutó kiválóságára.