Ugrás a tartalomra

A klub reagált: „Megértjük a szurkolókat, és várjuk őket vissza"

Létrehozva
Nem örül az egyik legnépszerűbb magyar klub, a DVTK vezetősége, hogy a labdarúgó NB I.-ben 10. helyen álló labdarúgó csapat az elmúlt három mérkőzését elveszítette, és annak sem, hogy az FTC elleni mérkőzésére nem kísérik el a csapatot a drukkerek – írja a dvtk.eu. „Ugyanakkor megértjük a szurkolók rossz hangulatát."

– Természetesen mi sem ilyen szezonkezdetről álmodtunk, de közös a célunk: a drukkerekkel együtt mi is azt szeretnénk, hogy a DVTK folyamatosan örömet okozzon nekik – mondta Sántha Gergely, a DVTK ügyvezetője. – Keressük az okokat, és azon dolgozunk nap mint nap, hogy a csapat ismét eredményes legyen. Szomorúak vagyunk a szurkolóink döntése miatt, de tiszteletben tartjuk azt, és reméljük, mihamarabb visszatérnek a lelátókra. Különösen hiányozni fognak annak fényében, hogy az elmúlt három hazai mérkőzésünkön rendre a DVTK Stadion bizonyult a forduló leglátogatottabb létesítményének – olvasható a dvtk.eu oldalon.

– Megértem, hogy az elmúlt három év küzdelmei után türelmüket veszítették a szurkolók. Minden kezdet nehéz, azonban a csapat nevében kapitányként ígérem, ahogy az elmúlt években, úgy idén is elérjük céljainkat, és még előre is tudunk lépni. Azon leszünk, hogy úgy játsszunk, és olyan eredményeket érjünk el, hogy csapatunk 12. tagja minél hamarabb visszatérjen a lelátóra, mert nagyon fognak hiányozni. Teljesen más a hangulat a stadionban, és teljesen más úgy játszani, ha ők is itt vannak – nyilatkozta Dejan Karan, a DVTK labdarúgó csapatának kapitánya.

Ez is érdekelhet

Befejezi a DVTK-s olimpikon?
SportMiskolc
A DVTK kétszeres olimpikon alpesisízője több mint 400 nemzetközi FIS-verseny, két olimpiai szereplés, 12 világbajnokság és 23 magyar bajnoki cím után döntött úgy, hogy visszavonul a nemzeti csapattól.
foci
Várják a nevezőket a hátországi bajnokságokra
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Labdarúgás: a jelentkezési határidő július 3., 12.00 óra.
Mihálkovics Kupa-Sungrow Nagydíj
Már a Kékszalagra melegítettek
SportMiskolc
Vitorlázás: 58. Mihálkovics Kupa-Sungrow Nagydíj, Balatonföldvár.