Ugrás a tartalomra

Feczkó: A legnagyobb kihívás a szurkolók visszacsábítása

Létrehozva
A DVTK frissen kinevezett edzője bízik benne, hogy sikerül megtalálni azt a játékrendszert, ami sikerre vezeti a kieső helyen álló csapatot.
Kép
Fotó: Végh Csaba

Mint ismert, Feczkó Tamást nevezte ki vezetőedzőnek a labdarúgó OTP Bank Ligában öt fordulót követően sereghajtó DVTK. A korábban a Balmazújvárost és az MTK-t is az első osztályba irányító szakember már meg is tartotta első edzését a csapatnál. – Elszántan becsületesen és jól dolgoztak a játékosok – mondta az M4 Sport Sporthíradójának a szakember.

Kép

A vezetőedző hozzátette: tisztában van vele, a keret átalakításra szorul, és a télen is bele kell nyúlni, de az átigazolási időszak után nehéz minőségi labdarúgókat igazolni, az adott keretből kell a lehető legtöbbet kihozni. – A játékosok azok, akik edzőt csinálnak, bízom benne, hogy sikerül megtalálni azt a játékrendszert, ami sikerre vezet, és amivel elnyerjük a szurkolók szimpátiáját, és ismét elérjük, hogy az ellenfelek félve jöjjenek Diósgyőrbe” – fogalmazott Feczkó, aki úgy véli, tudatosan kell építkezniük, és ha ez visszaköszön a pályán, akkor otthon és idegenben is pontokat tudnak szerezni.

Szeretne egyébként minőségi játékosokat igazolni a hiányposztokra, de a héten összeállhat az a keret, amellyel a következő bajnokin, a ZTE ellen győzelemért mehetnek.

Ez is érdekelhet

jégkorong
Szétlövés után veszítettek
SportMiskolc
Véget ért a Dániában zajló utánpótlás jégkorongtorna, amelyen a magyar U16-os válogatott is szerepelt.
jégkorong
Az olaszoktól is kikaptak
SportMiskolc
A hajrájához érkezett a Dániában zajló utánpótlás jégkorongtorna, amelyen a magyar U16-os válogatott is szerepel.
A Kassai Békemaraton 103. felvonása következik
SportSzabadidőBulvár
Kassa városa Európa legrégebbi maratonjának következő fejezetére készül. Az október 4-én megrendezendő, immáron 103. nemzetközi Békemaratont idén is a világ legfontosabb maratoni eseményei között jegyzik.
És akkor jött Acolatse
SportMiskolc
A DVTK idegenbeli bajnokit játszott pénteken este. A bajnoki címvédő FTC vendége volt a DVTK.