Ugrás a tartalomra

Harmadjára is világbajnoki középdöntőben a miskolci Süttő-Tombácz páros

Létrehozva
Szeptember elsején Bangkok adott otthont a Profi Latin Világbajnokságnak. A miskolci duó gőzerővel készült az év legfontosabb versenyére.
Kép

Csak augusztusban három edzőtáborban készült a miskolci páros, ebből kettőt Németországban, egyet pedig Zalaegerszegen (Magyar Nemzeti Válogatott Keret) tartottak. Majd következett Bangkok, ahol 40 duó lépett parkettre a világ legjobb profi párosai közül. Süttő Roland és Tombácz Anikó a középdöntőbe jutva, a 14. helyen zárta a megmérettetést.

Kép

Ezzel az eredménnyel harmadjára táncoltak világbajnoki középdöntőben, ami egyedülállónak számít a miskolci versenytánc történetében.

A páros jelenleg a világranglista 12. helyén áll.

Kép

– Az eredménytől függetlenül továbbra is igyekszünk a legnagyobb alázattal és odaadással tanulni és fejlődni napról napra, versenyről versenyre, és az effajta hozzáállásra neveljük tanítványainkat is – hangsúlyozták, hozzá is téve: szeptemberben várják mindazon táncolni vágyó gyerekek jelentkezését, akik szeretnének megismerkedni a társastáncok alapjaival, vagy akár versenyszerűen is kipróbálni ezt a gyönyörű sportot.

Kép

Roland és Anikó továbbra is köszön minden segítséget a Sensesdancewear-nek, a Paouldanceshoes-nak, az M1fitness Miskolcnak, a Biotechusashop-nak, a TS Hungaria Kft.-nek és az Új Nemzedék Központnak.

Ez is érdekelhet

Nagyszerűen szerepeltek Szigetváron
Sport
Birkózás: U11-es és U13-as női országos bajnokság, Szigetvár.
Ezüstérmesek a miskolciak
Sport
Magyar Egyetemi- és Főiskolai Sakkbajnokság, Gödöllő, Agrár- és Élettudományi Egyetem, 7 forduló.
Három gólos hölgyvereség
Sport
Labdarúgás: Simple női liga NB I., 20. forduló: kikaptak a diósgyőriek.
Miskolci ezüstérem
Sport
Röplabda: magyar egyetemi és főiskolai országos bajnokság, Gödöllő.