A judoinfo.hu vasárnapi beszámolója szerint a DVTK sportolója a 70 kilogrammos súlycsoport 18 fős mezőnyében spanyol, lengyel, svájci és német ellenfelét is ipponnal győzte le, és az aranyéremmel száz olimpiai kvalifikációs pontot gyűjtött. Gercsák tavaly decemberben versenyzett legutóbb, utána makacs derékfájdalmai miatt operációra volt szüksége. Luxembourgban a férfiak 100 kilós kategóriájában Ohát Zalán ezüstérmet szerzett.
Aranyéremmel tért vissza a cselgáncsozó Gercsák Szabina
Ez is érdekelhet

Gyászol a futballvilág, meghalt a Liverpool játékosa
Az eddigi információk alapján egy Lamborghini előzés közben, defektes gumiabroncs miatt lesodródott az útról, az autó ezt követően kigyulladt, a két utasa pedig a helyszínen elhunyt.

Világválogatottunk lehet az MLSZ elnöke szerint
Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke szerint a közeljövőben az Egyesült Államokból, Ausztráliából vagy Argentínából is érkezhetnek játékosok a magyar válogatottakba.

Tapasztalt szélső támadót vesz kölcsön a Kazincbarcika SC
Sós Bence a szerb élvonalban 47 mérkőzésen játszott és három gólt szerzett, Magyarországon pedig korábban 135 NB I-es és 53 NB II-es találkozón lépett pályára és 21 gól fűződik a nevéhez.

Enyedi Lili miskolci atléta bekerült a korosztályos válogatottba
Két magyar bajnoki ezüstéremmel is gazdagodott a sportoló száz méteres síkfutásban és távolugrásban.