Ugrás a tartalomra

Nem jutottunk a legjobb 16 közé

Létrehozva
A rendes játékidőben nem esett gól, a hosszabbításban viszont a hazaiak egyszer eredményesek voltak, így az MTK jutott az Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé.

Magyar Kupa 8. forduló

MTK Budapest FC - Diósgyőri VTK 1-0 (0-0, 0-0, 1-0)

Kép
Fotó: dvtk.eu

– Tompán, enerváltan játszottunk a Fehérvár elleni találkozó után 67 órával – nyilatkozta a dvtk.eu-nak Feczkó Tamás. – Mivel kevesen vagyunk, nem tudtunk még több pihent játékost küldeni a pályára. Akik szombaton végig játszottak, azok nem tudtak felpörögni, míg azok, akik a bajnokságban kevesebb lehetőséget kaptak, ma csalódást okoztak. A legnagyobb szomorúságot az okozta, hogy nagyon sok diósgyőri szurkoló látogatott ki a mérkőzésre, és csalódást okoztunk nekik.

Ez is érdekelhet

Spiller Tiziana
Két bajnoki érem a bonyhádi ob-ról
SportMiskolcBelföld
A gyaloglók 10 km-es országúti országos bajnokságának a közelmúltban Bonyhád adott otthont.
Miskolci kapta a kupadöntőt
SportMiskolc
Csütörtökön hírül adtuk, hogy észtországi küldést kapott Rúsz Márton, most pedig azzal került reflektorfénybe, hogy hazai finálén fújhatja a sípot.
Háromra csak kettővel válaszoltak
SportMiskolcVilág
A hazaiak nyertek Bledben.
Rúsz Márton újabb küldést kapott
SportBelföld
Hamarosan kezdődik az U17-es labdarúgó-Európa-bajnokság, amelynek Észtország ad otthont.