Ugrás a tartalomra

Jön a Fradi, ne a hidegben álljon sorba a jegyekért!

Létrehozva
Hatalmas rangadóra van kilátás vasárnap, amikor a Ferencváros látogat el Diósgyőrbe.

A Fradi miskolci vendégjátéka mindig hatalmas esemény, nem lesz ez másként most vasárnap sem. Az este 6 órakor kezdődő labdarúgó mérkőzés iránt érthetően nagy az érdeklődés, így aki nem akar sokat sorban állni a hidegben, jobban teszi, ha előre megváltja a jegyét online. Érdemes elolvasni ezzel kapcsolatban a klub információt itt.

Az MVK ismét biztosítja a szurkolók számára, hogy vasárnap délután 4 és este 10 óra között az 1-es autóbuszon és az 1-es villamoson ingyen utazhassanak a szurkolók, csak legyen náluk a mérkőzésre szóló érvényes jegy vagy bérlet. A közlekedési vállalat rásegítő járatokat is indít a rangadó előtt és után: Tiszai pályaudvarról 16:27-kor, 16:45-kor, 16:57-kor és 17:12-kor 1-es villamos indul, a mérkőzést követően a rásegítő 1-es villamosok és autóbuszok az utazási igényeknek megfelelően közlekednek majd.

Ez is érdekelhet

Miskolci nézők is szurkoltak a mieinknek a svájci fővárosban. Fotó: magánarchívum
Osztrák siker Zürichben
Sport
Második mérkőzését is elveszítette a magyar férfi jégkorong válogatott az elit csoportos világbajnokságon.
A diósgyőri Csollák Márkó is játszott a finnek ellen. Fotó: DVTK
Nem a finneket kell megverni
SportMiskolc
Svájc fővárosában megkezdődött a férfi jégkorongozók elit csoportos világbajnoksága.
Karácsony Gergely, Budapest főpolgármestere, Fürjes Balázs, a NOB tagja és Gyulay Zsolt, a MOB elnöke (balról jobbra). Fotó: MOB/Bodaki Márk
Elfogadták a téli olimpiai beszámolót, Büki Ádám teljesítménye is napirendre került
SportMiskolc
Ötkarikás mozgalom: a Danubius Hotel Hélia adott otthont szombaton A Magyar Olimpiai Bizottság közgyűlésének.