Ugrás a tartalomra

Belgium maradt az élen, Magyarország továbbra is 52.

Létrehozva
A magyar válogatott továbbra is 52. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb világranglistáján, melynek élén a világbajnoki bronzérmes Belgium maradt.
Kép

A legutóbbi, novemberi rangsorhoz képest az első tízben nem történt változás: a belgákat a világbajnok franciák, majd a brazilok, az angolok és az uruguayiak követik.

Marco Rossi szövetségi kapitány együttese legközelebb március 26-án Bulgáriában lép pályára a jövő évi Európa-bajnokság pótselejtezőinek első játéknapján, a hazai együttes az 59. helyen áll a világranglistán. A párharc továbbjutója öt nappal később az Izland (39.)-Románia (37.) összecsapás győztesével játszhat az Eb-részvételért.

Ez is érdekelhet

Gólképtelenek maradtak a mieink. Fotó: magánarchívum
Simán nyertek a lengyelek
SportMiskolc
Jégkorong: az elit világbajnokságra készülő magyar férfi válogatott lejátszotta első felkészülési mérkőzését.
Kikaptak a Farkasok
Sport
Kosárlabda, férfi NB I/B, Piros csoport, rájátszás, 1. forduló: a ráadásban nyertek a szabolcsiak.
Hamarosan kiderül, hogy ki lesz a vezetőedző
Sport
A DVTK Jegesmedvék háza táján a pontvadászat befejeződése óta gőzerővel folynak a tárgyalások.
Rekordmezőny küzdött Gödöllőn
Sport
Diákolimpia, mezei futóbajnokság, országos döntő, 509 iskola, 2398 induló.