Ugrás a tartalomra

Különleges mez, különleges évforduló, de sajnos ez most nem sikerült

Létrehozva
Az OTP Bank Liga 20. fordulójában a DVTK a nagy elődök szerelését megidéző ünnepi mezben lépett pályára a DVSC ellen. Az első félidőben a debütáló Hysen Memolla passzát Mirko Ivanovski értékesítette rögtön a meccs elején, ám a vendégek gyorsan fordítottak. A folytatás megszámlálhatatlan apró szabálytalanságot hozott, de újabb gólt már nem.
Kép
Fotók: Beregi László

OTP Bank Liga 20. forduló

Diósgyőri VTK - Debreceni VSC 1-2 (1-2)

Kép

Feczkó Tamás: – Nagyon bosszús vagyok, mert korai vezetésünk birtokában azt a játékot játszhattuk volna, amit szeretünk, de az ellenfél gyorsan keresztülhúzta számításainkat. Úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy hazai pályán kell, a vezető gól után újabbakat lőhettünk volna. Viszont nagyon gyorsan a saját javára fordította a mérkőzést a DVSC. Az első félidőben a védekező harmadban és a középső zónában nagyon sok ki nem kényszerített hibát vétettünk. Nagyon sok labdát adtunk el, nem találtuk a passzsávokat, nem tudtuk feljátszani a támadózónába a labdát. A DVSC jól presszingelt, mégis inkább magunkat okolhatjuk a sok eladott labda miatt. Az első félidő utolsó tíz percében viszont annyi helyzetet alakítottunk ki, amivel megnyerhettük volna a mérkőzést. A DVSC annyival jobb csapat, hogy három helyzetéből kettőt gólra váltott. A második félidőben hiába hiába játszottunk óriási mezőnyfölényben, hiába erőltettünk rá az akaratunkat a DVSC-re, igazi gólhelyzetet nem tudtunk kialakítani – nyilatkozta a dvtk.eu-nak.

Preview Image
Beregi László képgalériája!

Ez is érdekelhet

Büki Ádám is olimpiai induló volt. Fotó: magánarchívum
Napirenen: Milánó-Cortina d’Ampezzo, Dakar, Los Angeles
SportMiskolcBelföld
Tavaszi közgyűlést tart a Magyar Olimpiai Bizottság.
A különleges szabadidős esemény pillanatképei. Fotók: Budapest Sportiroda
Lenyűgöző közösségi teljesítmény
SportMiskolcÉletmódEgészségSzabadidő
111 ezer kilométer a Tisza-tó körül: 1700-an, köztük veterán velocipéd-világbajnok is tekert a 19. BorsodChem Touron.
Spiller Tiziana
Két bajnoki érem a bonyhádi ob-ról
SportMiskolcBelföld
A gyaloglók 10 km-es országúti országos bajnokságának a közelmúltban Bonyhád adott otthont.
Miskolci kapta a kupadöntőt
SportMiskolc
Csütörtökön hírül adtuk, hogy észtországi küldést kapott Rúsz Márton, most pedig azzal került reflektorfénybe, hogy hazai finálén fújhatja a sípot.