Ugrás a tartalomra

Ismét egy pontot tartottak itthon a Jegesmedvék

Létrehozva
Vasárnap este a HC Nové Zámky csapatát fogadta a DVTK Jegesmedvék a Miskolci Jégcsarnokban. Dave Allison együttese sorozatban harmadszor is 2-2-es eredményt ért el a rendes játékidőben és a pénteki találkozóhoz hasonlóan ezúttal is a vendég csapat szerezte meg a győzelmet a hosszabbításban.
Preview Image
Képgaléria! Fotó: Végh Csaba

Tipos Extraliga

Alapszakasz - 18.forduló

2020. november 29. 17:30

DVTK Jegesmedvék - HC Nové Zámky 2-3 h.u. (1-0, 1-2, 0-0, 0-1)

Dave Allison: Ma az emberhátrányos védekezésünk kitűnő volt, viszont emberelőnyben nem tudtunk hatékonyak lenni. Mi lassan kezdünk elérni ahhoz a ponthoz, ahol tudjuk magunkról, hogy elég jók lehetünk a meccs lezárásához, de az 50-50 százalékos korongokat 100 százalékban a magunk javára kell fordítani. Ebben következetesnek kell lennünk, és küzdenünk kell minden korongért. Csak így lehetünk sikeresek. A srácok most kaptak két szabadnapot, ezt kiérdemelték. Ezt követően viszont azt várom, hogy ebből a kisebb hullámvölgyből kijöjjünk és ennél jobbak legyünk.

Ez is érdekelhet

A DVTK a Videotont kapta
SportMiskolc
Labdarúgás: az M4 Sport stúdiójában hétfőn este sorsolták ki a Mol Magyar Kupa 3. fordulójának párosítását.
Pocsai Noémi Emese vb-bronzérmes lett Madridban
SportMiskolcVilág
A Miskolci Sportiskola-Nomád Terepfutósuli színeit képviselő Pocsai Noémi Emese a napokban világbajnoki bronzérmet nyert Spanyolországban, az U15 korcsoportos négytusa leány váltóban, ahol Bartos Lili volt a párja.
Már Las Vegas lebeg a szeme előtt
SportMiskolc
Birkózás: Szinay Szabolcs hamarosan újabb világbajnokságra utazik.
Végleges a piros-fehérek kerete
SportMiskolc
Tizenhat játékos kezdi a felkészülést a DVTK Ongropack NB I-es női csapatánál.