Szombaton délután a Kemény Dénes Városi Sportuszodában rendezték meg az E.ON Férfi OB I. vízilabda bajnokság alapszakaszának újabb mérkőzését. A miskolci pólósok az első két negyedben három gólos hátrányt szedtek össze, ám a harmadik játékrészben lenullázták pécsi ellenfelüket, és végül értékes győzelmet arattak.
Végeredmény:
PannErgy-Miskolci VLC - PVSK Mecsek Fűszért 12-9 (3-3, 1-4, 6-0, 2-2)
Győztek a miskolci pólosok
Ez is érdekelhet
Alexander Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és a védekező középpályás.
A hőség sem jelent akadályt
Abaújszántón zajlik a hagyományos Veréb György-Kövesfalvi István kapustábor.
Romániába utaznak
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.