Ugrás a tartalomra

Három mérkőzésre szóló eltiltást kapott a DVTK játékosa

Létrehozva
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága három bajnoki mérkőzésre eltiltotta Diego Zivulicot.
Kép
A játékos télen igazolt Diósgyőrbe.

A szervezet kedden honlapján hozta nyilvánosságra a döntést, amely alapján a sereghajtó Diósgyőri VTK vasárnap kiállított középpályásának a Puskás Akadémia, a Kisvárda és az Újpest elleni találkozókat kell kihagynia. Zivulic a 68. percben csereként lépett pályára a Budafok elleni hazai összecsapáson, amelynek 83. percében - miután egy szöglet közben megütötte a vendégek egyik játékosát - a kiállítás sorsára jutott. A mérkőzés 1-1-es döntetlennel zárult, a vendégek a 96. percben szerezték az egyenlítést érő találatukat. A miskolciak a téli átigazolási időszakban igazolták a horvát légióst, akinek ez volt a harmadik mérkőzése a DVTK színeiben. Új csapatában az első két bajnoki meccsét sárga lappal zárta.

Ez is érdekelhet

Alexander Vallejo távozott
SportMiskolc
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és a védekező középpályás.
A hőség sem jelent akadályt
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Abaújszántón zajlik a hagyományos Veréb György-Kövesfalvi István kapustábor.
Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.