Ugrás a tartalomra

111 éves a DVTK!

Létrehozva
111. születésnapját ünnepli a DVTK, ugyanis 1910. február 6-án néhány diósgyőri srác megalapította a Diósgyőri Vasgyár munkástermében a Diósgyőr-Vasgyári Testgyakorlók Körét. A klub első elnökének Vanger Vilmost kérték fel. A többi már történelem…

Nagyszerű 111 év áll a hátunk mögött, és bízhatunk a jövőben is. A klub gazdasági háttere stabil, az infrastruktúra fantasztikus ütemben fejlődik, kiemelt sportegyesület, és kiemelt futballakadémia lettünk. Talán ma már elmondhatjuk azt, hogy a DVTK alapítói büszkék lennének arra, hogy az elmúlt évtizedek klubvezetői, sportolói és szurkolói közösen hová jutottak el. Mert mindannyian tudjuk az indulónkból, hogy: „Együtt vagyunk, győzni fogunk!” - írja honlapján a sporklub.

Ez is érdekelhet

Alexander Vallejo távozott
SportMiskolc
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és a védekező középpályás.
A hőség sem jelent akadályt
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Abaújszántón zajlik a hagyományos Veréb György-Kövesfalvi István kapustábor.
Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.