Ugrás a tartalomra

Búcsúzott a Magyar Kupától a DVTK

Létrehozva
A legutóbb döntős Mezőkövesd saját pályáján legyőzte a Diósgyőrt, ezzel bejutott a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyeddöntőjébe.
Kép
A mezőkövesdi Manuel Martic és a diósgyőri Mirko Ivanovski párharca | fotó: Czeglédi Zsolt (MTI)

A MOL Magyar Kupa 9. fordulójában Mezőkövesden játszott a DVTK. Az első negyedóra a hazaiaké, a második a DVTK-é volt.

A hazaiak egy pontrúgás után némi szerencsével megszerezték a vezetést, majd még a szünet előtt rárúgták a másodikat is.

A második félidőben kiegyenlített erők küzdöttek, de újabb gól már nem esett, így a Mezőkövesd jutott a Magyar Kupa legjobb 8 csapata közé.

Pénteken az OTP Bank Ligában Miskolcon találkozik a két csapat

Ez is érdekelhet

Alexander Vallejo távozott
SportMiskolc
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és a védekező középpályás.
A hőség sem jelent akadályt
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Abaújszántón zajlik a hagyományos Veréb György-Kövesfalvi István kapustábor.
Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.