Ugrás a tartalomra

Diósgyőri sikerek az országos vívó bajnokságon

Létrehozva
Múlt hétvégén rendezték meg a Kadet és Junior Országos Bajnokságot Budapesten, melyen a diósgyőriek vívói is megméretették magukat.

Szombaton délelőtt a férfi párbajtőrözők léptek pástra, őket követték a női versenyzők. Nagy létszámú mezőny gyűlt össze mindkét nemben. A fiúknál 143 indulóból Cseke Balázs (DVE) a dobogó harmadik fokára léphetett fel.

Kép
Cseke Balázs és edzője, Kosztopulosz Beatrix

Ebben a szezonban elért eredményei alapján Balázs a kadet magyar ranglista 5. helyén végzett, ami azt jelenti, hogy a következő szezont a válogatott tagjaként kezdheti.

A hölgyek versenyében a 118 induló közül Nagy Emma a 7. helyen végzett.
 

Ez is érdekelhet

Alexander Vallejo távozott
SportMiskolc
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és a védekező középpályás.
A hőség sem jelent akadályt
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Abaújszántón zajlik a hagyományos Veréb György-Kövesfalvi István kapustábor.
Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.