Ugrás a tartalomra

Újra támad a Covid – elmarad a szombati vízilabda meccs

Létrehozva
Kényszerűségből elmarad a szombati bajnoki fordulóra kiírt KSI-Miskolc mérkőzés. A meccs három pontját a Miskolc kapja, 0:5-ös eredmény jóváírásával – olvasható a vlv.hu-n.

Péntek délután, nem sokkal fél 4 után alakult át az OB1-es alapszakasz szombati programja a szövetség hivatalos oldalán, a KSI-Miskolc meccs mellett megjelent a megjegyzés: ELMARAD. A vlv ekkor már több forrásból arról értesült, hogy a találkozót a budapestiek Covid-érintettsége miatt nem lehet megtartani. Ezt nem sokkal később meg is erősítette Székely Bulcsú, a KSI szakosztályelnöke.

További részletek a vlv.hu-n.

Ez is érdekelhet

Alexander Vallejo távozott
SportMiskolc
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és a védekező középpályás.
A hőség sem jelent akadályt
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Abaújszántón zajlik a hagyományos Veréb György-Kövesfalvi István kapustábor.
Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.