Ugrás a tartalomra

Hiába a több nagy helyzet, a végén a Győr örülhetett

Létrehozva
Hazai pályán fogadta a Győrt a diósgyőri női labdarúgócsapat vasárnap.
Kép
Fotó: dvtk.eu/Szabó Krisztián

A vendégek egy távoli lövésből szerzett góllal vitték el Miskolcról a három pontot.

Simple Női Liga 19. forduló, eredmény:

DVTK - ETO FC Győr 0-1 (0-1)
Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Urbán Eszter (Török Katalin, Hovanecz Máté László)
DVTK: Ádám A. - Williamson, Nagy M., Palama, Barker - Vig, Voila, Sandu, Byrne - Vachter, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor.

Csere: Ádám A. helyett Schildkraut F. az 51., Vig helyett Branyiczki a 75., Süle helyett Feketevíziová a 90+3., Oláh A. helyett Gaál R. a 90+4. percben.
Sárga lap: Palama a 90., Feketevíziová a 90+4. percben.
Gólszerző: Oláh A. (0-1) a 40. percben.

Fórizs Sándor, a hazaiak vezetőedzője szerint csapata több nagy helyzetet is elhibázott, míg az ellenfélnek volt egy távoli nagy lövése, amiből szép gólt szereztek. Így nyert a Győr, akiknek egyébként gratulált a diósgyőri szakember.

Ez is érdekelhet

Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.
Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.