Ugrás a tartalomra

A szurkolók rúgták a bőrt Diósgyőrben

Létrehozva
Szombaton – a magyar-francia 1-1 után – focitornát rendezett a Diósgyőri Szurkolók Közössége (DSZK) a DVTK Edzőközpontjában.
Preview Image
Juhász Ákos képgalériája

Minden a fociról szólt szombaton a diósgyőri szurkolóknál, hiszen együtt nézték a bravúrpontot hozó magyar-francia Eb-mérkőzést, majd kora este focitornát rendeztek 16 csapat részvételével.

Közös főzés, DJ Takács zenéje és foci minden mennyiségben – tartalmas program és élmények várták tehát szombaton a szurkolókat – akik közül a legjobbak kupával és érmekkel térhettek haza a torna végén.

Ez is érdekelhet

A DVTK a Videotont kapta
SportMiskolc
Labdarúgás: az M4 Sport stúdiójában hétfőn este sorsolták ki a Mol Magyar Kupa 3. fordulójának párosítását.
Pocsai Noémi Emese vb-bronzérmes lett Madridban
SportMiskolcVilág
A Miskolci Sportiskola-Nomád Terepfutósuli színeit képviselő Pocsai Noémi Emese a napokban világbajnoki bronzérmet nyert Spanyolországban, az U15 korcsoportos négytusa leány váltóban, ahol Bartos Lili volt a párja.
Már Las Vegas lebeg a szeme előtt
SportMiskolc
Birkózás: Szinay Szabolcs hamarosan újabb világbajnokságra utazik.
Végleges a piros-fehérek kerete
SportMiskolc
Tizenhat játékos kezdi a felkészülést a DVTK Ongropack NB I-es női csapatánál.