A versenyen részt vett Parti András is, aki 2008 óta négyszeres olimpikon. – Alapvetően minden a terveim szerint alakult. Mondjuk, egy kis szerencsém is volt, mert a srácok, akikkel az első helyért küzdöttem, egy maratonon vettek részt tegnap. A pálya kedvemre való volt, hosszú emelkedővel, ami nem extrém technikát igénylő, de mégis élvezetes – mondta, majd beavatott olimpiai tapasztalataiba. – A szervezők annyira durva pályát raktak össze, hogy nehéz volt nem hibázni. Egyszer én is a földre kerültem. Ami nehézség volt még, hogy rendkívül magas hőérzetünk volt a páratartalom miatt. Elmondhatom, hogy mostanra lement rólam egy nagy stressz. Ahhoz képest már minden versenyt kisebbnek él meg az ember, minden nyugisabb, attól függetlenül is, hogy több helyre hívnak, több kötelezettségem van vinni a sportág hírnevét, de ezt én szeretem – nyilatkozta.
Fák között vágtattak kétkeréken Komlóstetőn
Ez is érdekelhet
Romániába utaznak
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.
Tóth Anna negyedik lett
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.