Ugrás a tartalomra

Európa-bajnoki és világbajnoki ezüstérem is született a hétvégén

Létrehozva
A HELL Fight Club két versenyzője, Mezei Petra és Koncz Attila egyaránt ezüstérmet ünnepelhetett a hétvége folyamán.
A dobogó második fokáig küzdötte fel magát

Remek hétvégét zártak a HELL Fight Club versenyzői. Kiválóan szerepelt Mezei Petra az idei Ifjúsági Európa-bajnokságon Budvában, egészen a döntőig verekedte be magát, ahol orosz ellenfelétől kapott ki az aranyéremért folytatott küzdelemben - tudatta a Hell. - Petra három Eb-mérkőzéssel bizonyította, hogy van keresnivalója a nemzetközi mezőnyben, így érdemes lehet a későbbiekben is figyelni a magyar bokszolóra.

Szintén az elmúlt hétvége folyamán a HELL Fight Club másik versenyzője, Koncz Attila a WKF világbajnokságon meg sem állt a döntőig, ahol óriási csatában, pontozással maradt alul szintén orosz ellenféllel szemben, így ő is ezüstéremmel térhetett haza.

További érmek is várhatóak, hiszen jelenleg Belgrádban, a felnőtt ökölvívó-világbajnokságon versenyzik a klub két versenyzője: Mester Soma és Csóka Nándor is.

Ez is érdekelhet

Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.
Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.