Ugrás a tartalomra

Öt érmet nyertek a judosok Győrben

Létrehozva
Október utolsó szombatján Győrben rendezték meg a serdülő B fiú korcsoport országos judo bajnokságát, amelyen 154 fő indult, köztük kilenc diósgyőri judos, akik öt érmet, köztük egy aranyat szereztek.
Kép

A négy küzdőfelületen megrendezett versenyen három súlycsoportban sikerült döntőbe kerülnie DVTK-s versenyzőnek - tudatta szerkesztőségünkkel a klub. Orliczki Zénó a 33 kilogrammos súlycsoportban győzött, míg Terjék Temes (66 kg) és Csermák Dániel (+73kg) ezüstérmet szerzett. Rajtuk kívül Bak Balázs, Ponevács Zoltán és Petre Bálint mérkőzhetett még éremért, akik közül előbbi két versenyző nyakába akasztottak bronzot.

- Az egész csapat kiemelkedő teljesítményt nyújtott, jól küzdöttek az erős mezőnyben - értékelt Flórusz János szakosztályvezető.

Eredmények

33 kg

1. hely Orliczki Zénó

7. hely Belányi Bálint

40 kg

3. hely Ponevács Zoltán

66 kg

2. hely Terjék Temes

5. hely Petre Bálint

7. hely Terjék Tomaj

+73kg

2. hely Csermák Dániel

3. hely Bak Balázs

Ez is érdekelhet

Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.
Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.