Ugrás a tartalomra

Ismét izgalmas végjátékot hozott a női kosármeccs

Létrehozva
Az Atomerőmű KSC Szekszárd vendégei voltak a DVTK kosárlabdázói vasárnap este. A rangadónak tekinthető találkozót a Tippmix Női NB I A csoportjának 9. fordulójában rendezték meg. Egy végletekig kiélezett találkozót láthatott a közönség.

Tippmix Női Kosárlabda NB I, A-csoport, 9. forduló, eredmény:
Atomerőmű KSC Szekszárd – DVTK 70-69

Hayes és Kányási nélkül is remekül küzdöttek a piros-fehérek, és a második negyedet leszámítva csak dicséret illethette a hét emberrel játszó vendégeket, akik egy rendkívül izgalmas végjátékban végül 70-69-re kikaptak Tolnában.

Völgyi Péter kalapot emelt a csapata előtt.

– Az utolsó pár perc nagy egyéni hibái miatt nem tudtunk nyerni, de amit előtte harminckilenc percig nyújtottunk, arra végtelenül büszke vagyok. Gratulálok a Szekszárdnak a győzelemhez. Nem játszott jól, de a rendszerük győzedelmeskedett a mi félkész rendszerünk felett. Igazi rangadó volt, látszik a fejlődés a csapaton, meglátjuk, hogy ez mire lesz elég a folytatásban.

A mérkőzés tudósítását a DVTK hivatalos honlapján olvashatják.

Ez is érdekelhet

Látványos éremcsata várható az elit férfiaknál
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
A XXXV. Tisza Triatlont, amely a „Friendship Series 2026” egyik állomása, május 16-17-én rendezik meg Tiszaújvárosban, ahol 120 klubcsapat és közel 750 egyéni versenyző adhat számot tudásáról.
Visszavonul a DVTK egyik legjobbja
SportMiskolc
Befejezte aktív játékos pályafutását Németh-Egri Klaudia, a piros-fehérek röplabdázója.
Kanada ellen főpróbáznak
SportVilág
Megérkezett Svájcba a magyar férfi jégkorong-válogatott, amely részt vesz az elit világbajnokságon.
Megvan a bronzcsata programja
SportMiskolcBelföld
Rájátszás a harmadik helyért: itt a Farkasok műsora.