Ugrás a tartalomra

Női röplabda: Győzött az Újpest a DVTK ellen

Létrehozva
A női röplabda Extraliga 8. fordulójában a DVTK csapata az Újpesti TE együttesét fogadta az új esztendő első tétmérkőzésén. Bár mindegyik játszma nagy küzdelmet, és szoros eredményt hozott, mindhármat a vendég lila-fehérek nyerték meg.
Preview Image
Fotók: Horváth Csongor

Női Röplabda Extraliga, 8. forduló

DVTK - Újpesti TE 0:3 (-18, -22, -23)

Miskolc, Generali Aréna, 200 néző. Játékvezető: Soltész Róbert László, Adler László.
DVTK: Kalmár, Baidiuk, Kuzelová, ,Gonçalves, Godó, Sylejmani. Csere: Balogh, Kundrák (liberók), Zsofnyák, Egri. Vezetőedző: Farkas Mihály.
UTE: Szabó, Szatmári, Petőváry, Krasteva, Kis, Bagyinka. Csere: Dömsödi, Karabasheva (liberó), Durst, Atanasova, Manninger. Vezetőedző: Horváth András.

A mérkőzés részletes statisztikája ide kattintva olvasható.

Edzői értékelés

Farkas Mihály: - Fogalmazhatnék máshogy is, de az nem lenne szalonképes, ezért talán a rutintalanságunk volt az oka annak, hogy a második szettet nem tudok lehozni. A harmadik játszma végjátékában is megvolt a lehetőségünk, hogy behúzzuk, de amikor a legfontosabb pontot kellett volna megcsinálni, ismét rossz megoldást választottunk.

Ez is érdekelhet

Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.
Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.