Ugrás a tartalomra

Elmarad a DVTK - Szigetszentmiklós mérkőzés

Létrehozva
A dvtk.eu közlése szerint "a DVTK-t érintő megbetegedések miatt elmarad az eredetileg vasárnap 17 óra 30 perckor kezdődő, DVTK - BKG-PRIMA Szigetszentmiklós kosárlabda bajnoki mérkőzés. Az NB I. A-csoport 18. fordulójában rendezett találkozó új kezdési időpontjáról később születik döntés.".

Ahogy azt már a mérkőzés beharangozójában Völgyi Péter vezetőedző is taglalta, nehéz napokon van túl az DVTK kosárlabda együttese, hiszen több hiányzója is akadt a heti munka során a csapatnak. A DVTK fiataljai diákolimpián vesznek részt, vannak kisebb-nagyobb sérüléssel bajlódó játékosok, illetve betegek is a keretben. Ráadásul szombat estére még több játékos megbetegedett, amelynek következtében a DVTK halasztási kérelemmel fordult a vendégcsapat, valamint a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége felé, amelynek a felek helyt adtak, így az eredetileg vasárnap este 17 óra 30 perckor kezdődő találkozót későbbi időpontban játszák le a csapatok a DVTK Arénában.

(Borítókép: Illusztráció; MiNap-arhív; Fotó: Mocsári László)

Ez is érdekelhet

Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.
Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.