Ugrás a tartalomra

A szegediek szerint Vukmir még a felmondási idejét tölti

Létrehozva
A Merkantil Bank Liga NB II-ben szereplő Szeged-Csanád Grosics Akadémia szerint korábbi vezetőedzője, Dragan Vukmir még a felmondási idejét tölti a klubnál.

"Vukmir április 7-én rendes felmondásként értékelhető, utólag kiegészített írásos jognyilatkozatot adott át. Ezek alapján április 8-tól felmondási idejét tölti, így jelenleg is klubunk, a Szeged 2011 Kft. alkalmazottja" - olvasható a klub keddi közleményében. "Hírek szerint munkát végez a DVTK-nál is, tőlük azonban klubunkhoz a mai napig semmilyen megkeresés nem érkezett".

Kép
Dragan Vukmir első edzését tartja a DVTK-nál; Fotó: dvtk.eu

A szegediek állítására a Diósgyőr is reagált. Mint írták: "Dragan Vukmir korábban azonnali hatállyal felbontotta előző klubjával kötött szerződését. A szakember jelenleg érvényes munkaszerződéssel rendelkezik a DVTK-val, minden szükséges hivatalos irat a rendelkezésére állt, hogy a Tiszakécskei LC elleni mérkőzésen irányíthassa a DVTK labdarúgóit, azaz jogszerűen ült vezetőedzőként a diósgyőri kispadon. A DVTK ezzel az ügyet lezártnak tekinti."

A feljutást jelentő, második helyen álló Diósgyőr múlt pénteken menesztette Kondás Elemért, majd a helyére Vukmirt nevezte ki, aki hétvégén már le is ült a miskolciak kispadjára. Új csapatánál gól nélküli döntetlennel mutatkozott be a vendég Tiszakécske ellen -  emlékeztet az MTI.

Érdekesség, hogy az élvonalba jutásért zajló küzdelemben éppen a Szeged-Csanád Grosics Akadémia a legnagyobb kihívója a DVTK-nak, ugyanis előbbi mindössze hárompontos hátránnyal harmadik a tabellán.

Ez is érdekelhet

Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.
Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.