Ugrás a tartalomra

Lukács Dániel érkezik, Könyves Norbert marad a DVTK-nál

Létrehozva
Összeállhat a Lukács Dániel-Könyves Norbert csatárduó Diósgyőrben, miközben a csapat kerete jelentősen átalakul.

- Hamarosan érvénybe lép Lukács Dániel, a Merkantil Bank Liga gólkirályának télen megkötött diósgyőri szerződése, és június 15-én csatlakozik a felkészülést orvosi és fizikai tesztekkel kezdő DVTK keretéhez. A támadó személyesen is megerősített minket arról, hogy hosszú távon is Diósgyőrben képzeli el a pályafutását - tájékoztatott Bajúsz Endre, a DVTK szakmai vezetője. - Egyúttal azt is kijelenthetjük, hogy Könyves Norbert biztosan Diósgyőrben marad, mert a játékjoga nem eladó, azaz a támadósor erős alapokról indul, hiszen ketten 40 gólt szereztek az előző idényben.

Ami a távozókat illeti, a keretből két játékosnak futott ki a szerződése: Dejan Karan visszavonult, Polgár Kristófét pedig nem újítjuk meg, további pályafutásához sok sikert kívánunk! - folytatta.

Rajtuk kívül ketten már távoztak a DVTK első csapatától: Molnár Gábor és Horváth Zoltán érvényes szerződéssel rendelkezik, de megfelelő ajánlat esetén elengedjük őket. Amennyiben nem érkezik ilyen, akkor ősszel a DVTK tartalékcsapatában folytatják - zárta szavait a sportvezető.

(Címlapkép: Illusztráció; Fotó: Mocsári László)

Ez is érdekelhet

Kikaptak a piros-fehérek
Sport
Női röplabda NB I Liga, rájátszás, B csoport, 1. forduló.
Nagyon jól teljesítettek
Sport
Elindult a nyár elején sorra kerülő shito világ- és Európa-bajnokság kvalifikációja.
Értékes helyezéseket gyűjtöttek
Sport
52. fedett pályás atlétikai magyar bajnokság és téli dobó bajnokság, Nyíregyháza, 2. nap.
Szervezettek voltak, mint a szakszervezet
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
Labdarúgás, Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei I. osztály, 17. forduló.