Ugrás a tartalomra

Vereség az első fordulóban

Létrehozva
14:8-as vereséget szenvedett a PannErgy-MVLC Miskolc a Genesys OSC Újbuda ellen idehaza. 
Kép
Fotó: MVLC Miskolci Vízilabda Club Facebook-oldala

A borsodiak a legutóbbi szezon ezüstérmesét fogadták a Kemény Dénes Városi Sportuszodában. A mérkőzés 0-5-ös rajtot vett, mely előnyt a fővárosi csapat folyamatosan tartott. A negyedik negyed elején még három gólra felzárkóztak a hazaiak, végül azonban hatgólos vereség jelent meg az eredményjelzőn.

Kép

A PannErgy-MVLC szurkolói először találkozhattak az új igazolásokkal, közülük ketten is góllal mutatkoztak be itthoni környezetben. A hazai gólszerzők: Krasznai (2); Várkonyi (2); Porobic (2); Oltean (1); Nagy (1)

Kép

A következő esemény az MVLC tízéves jubileuma alkalmából szerdán megrendezendő Eger elleni gálamérkőzés – írja a csapat Facebook-oldalán

Ez is érdekelhet

Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.
Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.