Ugrás a tartalomra

Megidézik a diósgyőri kosárlabdázás hőskorát

Létrehozva
A diósgyőri kosárlabdázás ikonikus alakjaival folytatódik a Nyitva van a pálya – Történetek a DVTK legendás évtizedeiből című beszélgetéssorozat.

Az amigeleken.hu egy "igazi csemegét" kínál a diósgyőri kosárlabdázás szerelmeseinek: a 2017-ben indult Nyitva van a pálya – Történetek a DVTK legendás évtizedeiből című beszélgetéssorozat folytatásaként a diósgyőri kosárlabda öt ikonikus alakját - Boros Árpádot, a klub egykori elnökét, Király Sándor korábbi vezetőedzőt, valamint három egykori közönségkedvencet: Áronné Katalint, Medgyesi Juditot és Winter Ilonát - hívták meg egy beszélgetésre.

A „Diósgyőri kosárlabdázás hőskora” című beszélgetésnek a polgármesteri hivatal Díszterme ad majd otthont március 22-én, szerdán délután 5 órától.

A beszélgetést Hatvani Olivér és Jáborcsik András moderálja.

A szervező amigeleken.hu felhívja a figyelmet, hogy a beszélgetésen ingyenes a részvétel, de előregisztrációhoz kötött. Regisztrálni ITT lehet.

Ez is érdekelhet

Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.
Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.