Ugrás a tartalomra

Nemzetközi Tatami kupáról hoztak érmeket a miskolci „Justitiások”

Létrehozva
A Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok adott otthont szombaton immár 34. alkalommal a Tatami kupa nemzetközi karate versenynek, ahol tizenkét miskolci fiatal is a szőnyegre lépett.
Kép
Fotó: Justitia Fuji-Yama SE

A megmérettetésen összesen tizenkilenc nemzet, kilencvennégy egyesületének ötszázhuszonhárom versenyzője több mint hétszáz nevezéssel vett részt. A miskolci Justitia Fuji-Yama SE versenyzői is megmérették magukat a korosztályos kvalifikáció elindulása előtt egy héttel. 
Összesen 12 „Justitiás” lépett tatamira, akiket Pálinkás András kísért el edzőként. 

Eredmények: 
U10 fiú kata: 3. Kazai Bendegúz, 3. Eisler Martin Mátyás
U12 lány kata: 5. Kovács Elina
Junior női kata: 5. Svercsok Diána, 7. Gyürky Eszter
Junior férfi kata: 1. Elekes Máté
U21 női kata: 2. Kovács Száva, 3. Nagy Gréta 
U14 fiú kumite -45 kg: 7. Sipos Dominik
Kadet fiú kumite +70 kg: 3. Lengyel Rajmund

Ez is érdekelhet

Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.
Nemzetközi kupameccset játszanak Miskolcon
SportMiskolc
Labdarúgás: a Hapoel Tel Aviv FC csapata pályaválasztóként Diósgyőrben játszik.
Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.