Ugrás a tartalomra

Büki Ádám nyerte a magyar bajnokságot

Létrehozva
Az idei Síroller Országos Bajnokságot a napokban rendezték meg Biatorbágy-Etyek-en.
Kép
Fotó: magánarchívum

Büki Ádám, a Miskolci Honvéd SE válogatott sportolója a klasszikus stílusú 11 kilométeres versenyszámban magyar bajnoki aranyérmet harcolt ki.

Eredmények:
Felnőtt férfiak: 1. Büki Ádám (Miskolci HSE) 31:29 perc, 2. Mile Lajos (KSI) 32:33, 3. Olaszy András (Vasas SC) 36:32.

 

Ez is érdekelhet

Botos Dominik a dobogó második fokán. Fotó: magánarchívum
Botos Dominik ezüstérmes
SportMiskolc
Birkózás: Ljubomir Ivanovic Gedza nemzetközi emlékverseny, Belgrád.
Szűcs András
Ők nyerték a junior Európa-kupát
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
Kettős magyar sikerrel zárult a tiszaújvárosi Junior Triatlon Európa-kupa.
Katona Amina (GANZAIR FORESTAY Újbuda SE - serdülő leány győztes
A magyar utánpótlás legjobbjai ragyogtak a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztiválon
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
A Magyar Utánpótlás Gálával indult a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztivál utolsó napja.
Guzi Blanka nagyon közel állt a dobogós helyezéshez. Fotó: magánarchívum
Guzi Blanka negyedik lett
SportMiskolc
Öttusa: világkupa döntő, Budapest, BOK-csarnok.