Ugrás a tartalomra

Megújul a Kemény Dénes uszoda energetikai és fűtési rendszere

Létrehozva
Nagy bejelentést tett Hollósy András alpolgármester.

Videóval jelentkezett csütörtökön kora délután Miskolc alpolgármestere. Hollósy András a közösségi médiában bejelentette: a magyar kormány 100 millió forint beruházási támogatásban részesíti Miskolcot.

„Ennek köszönhetően teljesen megújul a Kemény Dénes Városi Sportuszoda energetikai és fűtési rendszere. Napelemekkel és hőszivattyúkkal szerelik fel, ennek köszönhetően évente akár 50 millió forintot is megspórolhatnak, ami nagyon jelentős összeg a miskolci költségvetésben” – hangsúlyozta az alpolgármester, hozzátéve: a beruházás összértéke a társasági adófelajánlással együtt eléri a 200 millió forintot.

A videó IDE kattintva tekinthető meg.

 

Ez is érdekelhet

Szalay Boldizsár a Maciknál marad
SportMiskolc
A soron következő szezonban is a piros-fehéreknél szerepel a védő.
Három meccs, harmadik helyezés
SportMiskolcVilág
Miskolci-diósgyőri bronzérem született az egyetemi birkózó világbajnokságon.
Példát mutatnak a gyerekeknek
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Átvették díjaikat Az év kedvenc vármegyei tesitanárai.
A kilencedik fesztivál következik
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Június 14-én, vasárnap tartják a Lions Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei 3x3-as bajnokságot.