Ugrás a tartalomra

Megújul a Kemény Dénes uszoda energetikai és fűtési rendszere

Létrehozva
Nagy bejelentést tett Hollósy András alpolgármester.

Videóval jelentkezett csütörtökön kora délután Miskolc alpolgármestere. Hollósy András a közösségi médiában bejelentette: a magyar kormány 100 millió forint beruházási támogatásban részesíti Miskolcot.

„Ennek köszönhetően teljesen megújul a Kemény Dénes Városi Sportuszoda energetikai és fűtési rendszere. Napelemekkel és hőszivattyúkkal szerelik fel, ennek köszönhetően évente akár 50 millió forintot is megspórolhatnak, ami nagyon jelentős összeg a miskolci költségvetésben” – hangsúlyozta az alpolgármester, hozzátéve: a beruházás összértéke a társasági adófelajánlással együtt eléri a 200 millió forintot.

A videó IDE kattintva tekinthető meg.

 

Ez is érdekelhet

Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.
Több ezren sportoltak az Olimpia Napján
SportBelföld
Ötkarikás kihívásra várták az érdeklődőket szombaton a Városligeti Sportcentrumba.
A diósgyőriek csapata. Fotó: DVTK
Hatodik lett a DVTK
SportMiskolc
Röplabda: országos döntőben szerepeltek a piros-fehérek.