Ugrás a tartalomra

Gál Nikolett ötödik lett

Létrehozva
Japán fővárosában zajlik a siketlimpia, ahonnan ismét jó hírt kaptunk.
Kép
gal_nikolett_siketlimpia_japan_251118.jpg
A miskolci Gál Nikolett ötödik lett a százas vágtán. Fotó: magánarchívum

Magyar idő szerint kedden hajnalban rendezték a 100 méteres síkfutás elődöntőjét és fináléját.

„Tanítványom, Gál Nikolett az elődöntő második futamában 3. lett, 12.28-as idővel, így ötödikként lett döntős – tudatta Tokióból portálunknak Majkut Gergely, a diósgyőriek edzője, majd hozzátette: – Ebben 12.35-tel ötödiknek érkezett a célba. Szerdán a 100 méteres gát a következő szereplése. Itteni idő szerint 11:03-kor lesz az elődöntő, majd 14 óra 45 perckor a döntő.”

Ez is érdekelhet

Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.
Több ezren sportoltak az Olimpia Napján
SportBelföld
Ötkarikás kihívásra várták az érdeklődőket szombaton a Városligeti Sportcentrumba.
A diósgyőriek csapata. Fotó: DVTK
Hatodik lett a DVTK
SportMiskolc
Röplabda: országos döntőben szerepeltek a piros-fehérek.