Ugrás a tartalomra

Negyvenkét gólt kaptak a piros-fehérek

Létrehozva
Újabb kudarc érte a diósgyőrieket a férfi kézilabda NB I/B férfi 13. fordulójában.

Ritkán fordul elő a második osztályban és az erősebb nem bajnoki mérkőzésein, hogy az egyik fél hálója negyvenkétszer rezdül. Ezt a „bravúrt” a diósgyőriek produkálták, így nem csoda, hogy végig hátrányban küzdve ismét vereséget szenvedtek. A DVTK-nak mindössze 1 pontja van és ezzel sereghajtó.

Eredmény:

PLER-Budapest U21 – DVTK 42–35 (22–14)

Budapest, 350 néző. V.: Sándor Gy., Szabó B.

Kiállítások: 12, ill. 16 perc.

Hétméteresek: 3/2, ill. 4/4.

A piros-fehérek legjobb dobói: Kohlrusz 8/4, Nagy T. 7, Kiss R. 6, Gulyás 5.

Ez is érdekelhet

Botos Dominik a dobogó második fokán. Fotó: magánarchívum
Botos Dominik ezüstérmes
SportMiskolc
Birkózás: Ljubomir Ivanovic Gedza nemzetközi emlékverseny, Belgrád.
Szűcs András
Ők nyerték a junior Európa-kupát
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
Kettős magyar sikerrel zárult a tiszaújvárosi Junior Triatlon Európa-kupa.
Katona Amina (GANZAIR FORESTAY Újbuda SE - serdülő leány győztes
A magyar utánpótlás legjobbjai ragyogtak a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztiválon
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
A Magyar Utánpótlás Gálával indult a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztivál utolsó napja.
Guzi Blanka nagyon közel állt a dobogós helyezéshez. Fotó: magánarchívum
Guzi Blanka negyedik lett
SportMiskolc
Öttusa: világkupa döntő, Budapest, BOK-csarnok.