Ugrás a tartalomra

Öt diósgyőri akadémistát is bevetnek

Létrehozva
Négy mérkőzést játszik a magyar serdülő fiú jégkorong-válogatott Lengyelországban.
Kép
jegkorong-u16-osok-februar-3.jpg
A tizenhat évesekből álló válogatott négy mérkőzést játszik. Fotó: MJSZ

A csapat kedden délután indult el Tychybe, ahol ötös tornát rendeznek: a mieink sorrendben a litván, az olasz, a lett és a házigazda lengyel csapattal mérik össze erejüket. A meccsek között a pénteken szünnapot tartanak.

Program:

Február 4., szerda, 15.00: Magyarország - Litvánia

Február 5., csütörtök, 15.00: Magyarország - Olaszország

Február 7., szombat, 15.00: Lettország - Magyarország

Február 8., vasárnap, 15.30: Lengyelország - Magyarország

A keretbe a DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia több tagját is meghívták, kapus: Kuti Tamás, hátvéd: Hemmert Gábor, csatárok: Györe Balázs Géza, Kovács Krisztián, Kőrösi Kende, Majoros Márk.

Ez is érdekelhet

Rutinos támadót igazolt a DVTK
SportMiskolc
Visszatért Diósgyőrbe Molnár Gábor.
Mirko Dujmic is a Maciknál marad
SportMiskolc
A szerb nemzetiségű csatár a 2026/2027-es szezonban is a DVTK Jegesmedvék Erste ligás csapatában szerepel majd.
Nicole Enabosi Diósgyőrben folytatja pályafutását
SportMiskolcVilág
Amerikai-nigériai játékost igazolt a DVTK HunTherm NB I-es női kosárlabda-csapatába.
Több mint százan játszottak
SportMiskolc
Először éjszakáztak Diósgyőrött.