Ugrás a tartalomra

A második felvonás következik

Létrehozva
Ma este folytatódik a jégkorong OB I elődöntős párharca.
Kép
re: dvtk-jegkorong-ob-egy.jpg
Az OB I keretében ma este a népkerti műjégpályán másodszor csapnak össze a diósgyőriek és a debreceniek. Fotó: magánarchívum

A DVTK Jegesmedvék gárdája a népkerti jégcsarnokban 18 óra 30 perctől a Debreceni EAC együttesét látja vendégül. Mint ismeretes, a három nyert meccsig tartó párharcban a hajdúságiak 1–0-ra vezetnek, miután hétfőn este hazai környezetben 2–1-re diadalmaskodtak a Macikkal szemben.

A felek február 20-án, pénteken a debreceni jégcsarnokban pedig szintén 18 óra 30 perctől vívják a harmadik összecsapást és ha szükséges, akkor vasárnap Miskolcon rendezik a negyedik találkozót, majd ha ugyancsak szükséges, akkor a jövő kedden Debrecenben játsszák az ötödik mérkőzést.

 

Ez is érdekelhet

Guzi Blanka vegyes váltóban is aranyérmes
SportMiskolcVilág
Öttusa: Törökországban véget ért az Európa-bajnokság küzdelemsorozata.
A piros-fehérek súlyos vereséget szenvedtek. Fotó: DVTK
Nagyon megverték a DVTK-t
SportMiskolc
Labdarúgás: vasárnap délután ismét idegenben szerepelt a diósgyőriek másodosztályú csapata és súlyos vereséget szenvedett.
Kisvárda - DVTK II
Ikszelt a „kis” DVTK
SportMiskolc
Labdarúgás: vasárnap vendégként pontot szerzett a piros-fehérek második csapata.
Cservenyák Kinga. Fotó: DVTK
Cservenyák Kinga is marad
SportMiskolc
Röplabda: a húsz esztendős sportoló a piros-fehéreket szolgálja a 2026/27-es idényben.