Ugrás a tartalomra

Kanada simán nyert

Létrehozva
A magyar női kosárlabda válogatott huszonkét pontos vereséget szenvedett a Törökországban zajló világbajnoki selejtezőtorna második fordulójában.
Kép
magyar-kanada.jpg
Nem volt esélye a magyar válogatottnak Kanada ellen. Fotó: MKOSZ

A-csoport:

Kanada – Magyarország 75–53 (24–18, 12–12, 22–10, 17–13)

Isztambul, 150 néző.

A mieinknél szerepelt a DVTK csapatának több tagja, a kispadon pedig Völgyi Péter szövetségi kapitány, a diósgyőriek vezetőedzője dirigált.

Magyarország: Aho N. 4, Lelik, Dubei 11/9, Juhász 13/3, Takács-Kiss 8. Csere: Dombai 4, Turner, Varga 5/3, Török, Dúl P. 2, Toman, Josepovits 6. Szövetségi kapitány: Völgyi Péter

A magyar válogatott további programja

Szombat, 12.30: Ausztrália – Magyarország.

Vasárnap, 12.30: Magyarország – Argentína.

Kedd, 18.30: Törökország – Magyarország.

Ez is érdekelhet

Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.
Több ezren sportoltak az Olimpia Napján
SportBelföld
Ötkarikás kihívásra várták az érdeklődőket szombaton a Városligeti Sportcentrumba.
A diósgyőriek csapata. Fotó: DVTK
Hatodik lett a DVTK
SportMiskolc
Röplabda: országos döntőben szerepeltek a piros-fehérek.