Ugrás a tartalomra

Nem volt esélyük a diósgyőrieknek

Létrehozva
Asztalitenisz csapatbajnokság, férfi Extraliga, 17. forduló: kikaptak a piros-fehérek.
Kép
asztalitenisz illusztráció. Fotó: magánarchívum
Képünk illusztráció. Fotó: magánarchívum

DVTK – Celldömölki Városi SE Vulkán Fürdő 1–6. A találkozót a DVTK Aréna foglaltsága miatt a budapesti BVSC-csarnokban rendezték. 

Érvényesült a papírforma: a diósgyőriek közül csupán Cseri Ádám nyert egyesben egy mérkőzést. A DVTK a 9., utolsó előtti helyen áll a táblázaton

Címkék

Ez is érdekelhet

Tóth Anna és edzője Tigyi József  Fotó magánarchívum
Németországban, majd Dániában versenyez
SportMiskolc
Atlétika: két jelentős viadal vár a diósgyőriek gátfutó kiválóságára.
Képgaléria
DVTK edzés és sajtótájékoztató
DVTK: A kik vagyunk mi, a hol tartunk most, valamint a célok
SportMiskolc
Vincze Richárd sportigazgató és Takács Péter vezetőedző válaszolt a kérdésekre a DVTK-nál.
A bronzérmes Rőczei Gréta és edzője, Majkut Gergely. Fotó: magánarchívum
Rőczei Gréta hatszáz pontot javított
SportMiskolc
Atlétika: felnőtt és U23-as többpróba magyar bajnokság, Budapest.
Képgaléria
DVTK edzés és sajtótájékoztató
DVTK: egy abszolút új az elsőn
SportMiskolc
Megkezdte a felkészülést a 2026/27-es évadra a DVTK NB II-es labdarúgócsapata.