Ugrás a tartalomra

Egerben lesz az edzőtáboruk

Létrehozva
Akárcsak a korábbi években, ismét Heves vármegye székhelyén tartják majd régiónk labdarúgó játékvezetőinek nyári továbbképzését.
Kép
Friedl Csaba játékvezető. Fotó: Kolodzey Tamás
Friedl Csaba, egyesületi elnök. Fotó: Kolodzey Tamás

Július 24-26. között Egerben rendezik a Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Igazgatósága Játékvezetői Bizottságának hagyományos edzőtáborát - kaptuk a hírt Friedl Csabától, a nagy pályás játékvezetők sportegyesületének elnökétől. A három napos eseményen mintegy kétszázan vesznek részt: köztük lesznek a síposok és az asszisztensek, az ellenőrök, az országos bizottság és a vármegyei igazgatóság meghívottai.

A tagság fizikai és elméleti vizsgát tesz ennek hiányában nem működhetnek az őszi I., II. és III. osztályú bajnoki mérkőzéseken. 
 

Címkék

Ez is érdekelhet

A diósgyőriek csapata. Fotó: DVTK
Hatodik lett a DVTK
SportMiskolc
Röplabda: országos döntőben szerepeltek a piros-fehérek.
Ezreket várnak szombaton a Városligetbe. Fotók: MOB
Az Olimpia Napjára várják az érdeklődőket
SportMiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénÉletmódEgészségSzabadidő
A helyszín készen áll a kihívásra: szombaton ezrek mozognak majd a Városligeti Sportcentrumban.
Befejezi a DVTK-s olimpikon?
SportMiskolc
A DVTK kétszeres olimpikon alpesisízője több mint 400 nemzetközi FIS-verseny, két olimpiai szereplés, 12 világbajnokság és 23 magyar bajnoki cím után döntött úgy, hogy visszavonul a nemzeti csapattól.
foci
Várják a nevezőket a hátországi bajnokságokra
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Labdarúgás: a jelentkezési határidő július 3., 12.00 óra.